Gimnazjaliści na Pikniku Artystycznym

22 kwietnia najstarsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w organizowanym w Starostwie Powiatowym w Krośnie Pikniku Artystycznym, który już po raz piaty odbywał się pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”. Trzecioklasiści mieli okazję obejrzeć pokazy przygotowane przez przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krośnieńskiego. Były to występy artystyczne, taneczne, wokalne, pokaz barmański i musztry paradnej. Ponadto mogli skorzystać z porad pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych z Krosna i Miejsca Piastowego. Badania prowadzono pod kątem predyspozycji zawodowych. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Uczniom udzielono również indywidualnych porad dotyczących wyboru dalszej drogi kształcenia. Impreza zakończyła się projekcją filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.