Zjazd Szkół i sukcesy uczniów

9 maja 2016r. dwie uczennice z klasy szóstej: Joanna i Karolina reprezentowały naszą szkołę podczas IV Regionalnego Zjazdu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, który odbył się w Publicznym Gimnazjum im. I. Łukasiewicza w Cieklinie. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy świętej, podczas której dumnie i z honorem prezentowaliśmy sztandar naszej szkoły.

Następnie wszyscy uczestnicy zjazdu przemaszerowali do Domu Kultury , gdzie obejrzeliśmy część artystyczną poświęconą wynalazcy lampy naftowej-Ignacemu Łukasiewiczowi. Wiele emocji dostarczył konkurs wiedzy o Patronie szkoły, ale warto było spróbować swoich sił.Później ogłoszono wyniki trzech konkursów: poetyckiego, plastycznego i konkursu wiedzy zorganizowanych pod hasłem: Śladami Ignacego Łukasiewicza. Wręczono również nagrody. Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów:
Konkurs wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu:
I miejsce: Joanna Haręzga (kl6),
II miejsce: Karolina Winiarska(kl.6)
Konkurs plastyczny:
I miejsce: Oliwia Zielińska (kl. 6),
II miejsce: Paweł Borsuk (kl.4)
Konkurs poetycki:
I miejsce: Seweryn Ropa (kl. 4),
II miejsce: Oliwia Zielińska (kl.6)
Wszystkim laureatom konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.