Piknik rodzinny w Węglówce

W niedzielę 19 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół w Węglówce odbył się PIKNIK RODZINNY. Imprezę rozpoczął występ artystyczny uczniów naszej szkoły pt. Zdrowo jemy, dobrze się czujemy. Później uczniowie mogli skorzystać z zaproponowanych przez pana wójta gminy Korczyna następujących atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, stoisko z zabawkami, punkt do malowania twarzy oraz strzelania z łuku.

Dla uczniów został też zorganizowany konkurs karaoke, rzucania piłeczek do puszek oraz stoisko, gdzie można było wybrać postać zwierzątka wykonanego z kolorowych baloników.
Największe zainteresowanie wśród dzieci, młodzieży i rodziców wzbudził pokaz tresury psa policyjnego przygotowany przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Inny pokaz sprzętu strażackiego przygotowali również strażacy z OSP w Węglówce.
Dla łasuchów Rada Rodziców przygotowała kawiarenka piknikowa, w którym można było zjeść frytki, gofry, pieczone kiełbaski lub domowe ciasta. Oczywiście nie zabrakło stoiska z watą cukrową i popcornem.
Był to miło spędzony czas w gronie rodziny i przyjaciół. Dziękujemy wszystkim sponsorom
i rodzicom za zorganizowanie pikniku i czekamy z niecierpliwością na następny w przyszłym roku.