Cyrk SZOK

12 grudnia 2016r. o godz. 8.00 gościliśmy w naszej szkole cyrk SZOK. Tego dnia obejrzeliśmy niepowtarzalny, fascynujący spektakl. Rozpoczął się od występu klauna i odbijania olbrzymią kolorowa piłką z uczniami; oczywiście przy dźwiękach wesołej, rytmicznej muzyki. Później było jeszcze więcej emocji, wrażeń, niespodzianek, konkursów i zabawy. Artyści bawili publiczność pokazem żonglerki, akrobacjami na przyrządach cyrkowych, iluzją i innymi żartami. Uczniowie mogli spróbować swoich sił podczas jazdy na rowerku z jednym kółkiem i w czasie występu z obręczami. O tym, że to bardzo trudna sztuka przekonali się nawet gimnazjaliści. Najwięcej wrażeń dostarczył jednak gwóźdź programu czyli olbrzymi wąż. Każdy z widzów mógł potrzymać gada i stwierdzić, że jest to naprawdę łagodny okaz.
Wszyscy uczniowie byli zachwyceni tym niecodziennym występem. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Czekamy już na kolejny przyjazd grupy cyrkowej SZOK.