Czytelniczy konkurs walentynkowy

14 lutego uczniowie naszej szkoły świętowali dzień zakochanych. Tradycyjnie, już kilka dni wcześniej, na dolnym korytarzu stanęła pięknie udekorowana urna, do której można było wrzucać kartki walentynkowe. Samorząd Uczniowski rozdał je adresatom w dniu św. Walentego.

Uczniowie przystąpili również do „Czytelniczego konkursu walentynkowego", w ramach którego musieli wykonać kilka zadań m.in.: dobrać w pary bohaterów literackich, zastanowić się nad symboliką kwiatów, dokończyć cytaty i przysłowia związane z miłością.

 

Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach: klasy 4-6 szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum.

Wyniki przedstawiają się następująco:

SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce - klasy – 6 średnia punktów - 25

II miejsce klasa 4-5- średnia punktów –24

GIMNAZJUM

I miejsce - klasy II - średnia punktów – 14,43

II miejsce klasa III - średnia punktów – 14,26

III miejsce klasa I - średnia punktów – 11,6