Dyskoteka szkolna

W dniu 19 listopada, Samorząd Uczniowski zorganizował pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę. Był to również ważny dzień dla uczniów klasy 7, gdyż zostali oni przyjęci w grono młodzieży szkolnej.
Klasa 7, aby mogła zaliczać się do grupy starszych uczniów, musiała wykonać różnorodne zadania. Najpierw były to pytania dotyczące wiedzy o naszej szkole.

Następnie uczniowie klasy 7 przebrali się w stroje, które wylosowali sobie z magicznego worka i musieli się w nich zaprezentować oraz zatańczyć. Następnie sprawdziliśmy ich poprawność w zakresie języka polskiego. Nasi koledzy musieli powtórzyć trudne do wypowiedzenia zdania, nie myląc się. Z tym zadaniem poradzili sobie całkiem dobrze. Oczywiście nie zabrakło karaoke, czy karmienia kolegi jogurtem przy zawiązanych oczach. Najwięcej śmiechu przyniosło magiczne pudełko, gdzie ukryte były różne rzeczy. Siódmoklasiści przy pomocy dotyku musieli je rozpoznać. Na koniec uroczyście przyjęliśmy klasę 7 do grona młodzieży szkolnej i wręczyliśmy im dyplom upamiętniający ten dzień.
Po pasowaniu młodzieży wróciliśmy do zabawy. Wszyscy tańczyliśmy i skakali w rytm piosenek. W końcu zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się do domów. Niecierpliwie czekamy już na następną dyskotekę.
Dołączamy kilka zdjęć z tego dnia.