Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów

8 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Węglówce odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów."Jesteśmy duzi, wiemy już wszystko, wiemy, że..." tymi słowami piosenki uczniowie klasy pierwszej udowodnili, że czas spędzony w szkole potrafią dobrze wykorzystać na zabawę i naukę.

Na zdjęciu:
Pierwszy rząd od lewej – Patryk Krawiec, Jakub Żukowski, Igor Łuczyński, Szymon Śnieżek. Drugi rząd od lewej – Natalia Tizzano, Lena Krawiec.

 

 Do tego ważnego dnia w swoim życiu przygotowywali się już od pierwszych chwil pobytu w klasie pierwszej. Uczyli się bardzo pilnie. Wiedzieli bowiem, że aby przyjęto ich do uczniowskiej braci muszą sprostać wielu trudnym zadaniom. I tak też się stało.

W obecności dyrektora, nauczycieli, rodziców i całej społeczności szkolnej złożyli uroczyste ślubowanie. Najważniejszym jednak przeżyciem dla każdego ucznia było pasowanie dokonane przez dyrektora szkoły. Po otrzymaniu pamiątkowych dyplomów i upominków od starszych kolegów, uczniowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Życzymy im na tej długiej drodze - zdobywania wiedzy i mądrości, wielu sukcesów, zapału do nauki oraz radosnych chwil spędzonych w szkole.