Wakacyjni poszukiwacze skarbów

W dniach 22-26.07.2013r. w naszej szkole był realizowany wakacyjny projekt "Poszukiwacze Skarbów" w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności "PROJEKTOR - wolontariat studencki" . Projekt realizowały studentki Uniwersytetu Śląskiego: Karolina Sorankowska, Olga Omozik i Anna Robak (studentki pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej) oraz Katarzyna Marek (studentka psychologii).

.

Celem projektu była integracja, wspólne poznawanie otaczającego światapołaczone z zabawą.
W projekcie uczestniczyło 20 dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Miały one możliwość uczestniczenia w zabawach integracyjnych, ruchowych, wykonywały proste doświadczenia chemiczne i fizyczne, poznawały nowe techniki plastyczne, wzięły udział w grach terenowych.

 

W dniach 22-26.07.2013r. w naszej szkole był realizowany wakacyjny projekt "Poszukiwacze Skarbów" w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności "PROJEKTOR - wolontariat studencki" .  Projekt realizowały studentki Uniwersytetu Śląskiego: Karolina Sorankowska, Olga Omozik i  Anna Robak (studentki pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej )  oraz Katarzyna Marek (studentka psychologii.

Celem projektu była integracja, wspólne poznawanie otaczającego światapołaczone z zabawą.

W projekcie uczestniczyło 20 dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Miały one możliwość uczestniczenia w zabawach integracyjnych, ruchowych, wykonywały proste doświadczenia chemiczne i fizyczne, poznawały nowe techniki plastyczne, wzięły udział w grach terenowych.