Spotkanie opłatkowe w naszej szkole

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym...

Jan Paweł II

W piątek 21 grudnia przeżywaliśmy w naszej szkole spotkanie opłatkowe. Spotkaliśmy się już po raz ostatni w starym roku, aby zakończyć go serdecznie w gronie przyjaciół i znajomych. Zaczęliśmy od obejrzenia przedstawienia jasełkowego przygotowane go przez uczniów, później śpiewaliśmy kolędy i dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia. Każda klasa pięknie przygotowała swój stół wigilijny, a dzięki zaangażowaniu rodziców aż uginały się one od potraw. Był to bardzo potrzebny czas wyciszenia i duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Cieszymy się, że mogliśmy go spędzić razem.