Konkursy przedmiotowe – pierwsze sukcesy

Jak co roku w pierwszych miesiącach nauki uczniowie naszej szkoły próbowali swych sił w niezwykle trudnych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Jest to praca wykraczająca poza podstawę programową, wymagająca od uczniów dodatkowej, ciężkiej pracy, rezygnacji z wielu przyjemności.
Szczególnie miło jest nam poinformować, że trudów tych nie przestraszyli się nasi uczniowie, a Jan Zaremba i Rafał Wójcik z klasy III gimnazjum odnotowali już pierwsze sukcesy.
Obaj chłopcy jako jedyni w naszej gminie zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych:

  • Jan Zaremba z historii i języka polskiego
  • Rafał Wójcik z języka polskiego.

Uczniom i ich rodzicom gratulujemy.
Całą społeczność szkolną prosimy o „trzymanie kciuków" 19 listopada (język polski) i 8 grudnia (historia), kiedy to Janek i Rafał będą próbowali pokonać swoich rywali w etapach rejonowych wyżej wymienionych konkursów.