Jan Zaremba w etapie wojewódzkim dwóch konkursów przedmiotowych

Rejonowe etapy konkursów przedmiotowych już za nami. W ostatnim czasie ukazały się wyniki i listy zakwalifikowanych do etapów wojewódzkich wyżej wymienionych zmagań. Uczniowie naszego gimnazjum brali udział w konkursach z języka polskiego i historii. Niezwykle miło nam poinformować, że pozytywnie przez te eliminacje przeszedł Jan Zaremba uczeń klasy III gimnazjum, który zakwalifikował się do etapów wojewódzkich obydwu konkursów - z języka polskiego i z historii. Jaśkowi i jego rodzicom gratulujemy.

Janek 17 lutego (j. polski) i 22 lutego (historia) będzie walczył o tytuły laureata lub finalisty, które kolejno skutkują zwolnieniem z danej części egzaminu gimnazjalnego albo dodatkowymi punktami podczas rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej. Będzie to w dalszym ciągu wymagało od niego ciężkiej, dodatkowej pracy, do której życzymy mu dużo sił. Jednocześnie prosimy o „trzymanie kciuków" w podanych wyżej terminach.