Kolejne podium w gminnym etapie OTWP

2 marca 2017 roku w Korczynie odbył się etap gminny kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Podobnie jak w poprzednim roku uczniowie z Węglówki byli wysoko ocenieni i pokonali rywali z pozostałych szkół w gminie, zajmując dwa pierwsze miejsca na podium w kategorii szkół podstawowych oraz pierwsze i trzecie miejsce wśród gimnazjalistów.

W kategorii szkół podstawowych:

  • miejsce I - Mikołaj Czaja uczeń kl. VI;
  • miejsce II- Dominik Czaja uczeń kl. VI.

W kategorii gimnazjów:

  • miejsce I - Rafał Wójcik uczeń kl. III.
  • miejsce III- Edyta Wójcik uczennica kl. I.

Mikołaj i Rafał zakwalifikowali się do następnego etapu turnieju, gdzie 28 marca w swoich kategoriach będą rywalizowali z uczniami z całego powiatu. Życzymy im dalszych sukcesów.