Jasiek podwójnym finalistą konkursów przedmiotowych

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty to jedne z najbardziej prestiżowych zmagań, w jakich mogą sprawdzić się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Udział w wyżej wymienionych konkursach wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu, przeczytania i przyswojenia mnóstwa opracowań spoza podstawy programowej oraz rezygnacji z wielu przyjemności.

 Ogromny sukces odniósł uczeń naszej szkoły Jan Zaremba, uzyskując tytuł finalisty dwu spośród organizowanych przez Kuratorium Oświaty konkursów: z języka polskiego i historii. Dołączył tym samym do zaszczytnego grona uczniów Zespołu Szkół w Węglówce, którzy w latach poprzednich mieli podobne osiągnięcia i swoją postawą przyczynili się do podnoszenia prestiżu naszej szkoły.

Poza tytułami finalisty, potwierdzonymi specjalnymi zaświadczeniami Kuratora Oświaty, Jasiek wywalczył dodatkowe punkty rekrutacyjne, które pomogą mu dostać się do wybranej przez niego szkoły ponadgimnazjalnej.

Jaśkowi i jego rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.