IGNACY ŁUKASIEWICZ- ŻYCIE I DZIEŁO

17 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Węglówce reprezentowali naszą szkołę w XII edycji Powiatowego Konkursu: Ignacy Łukasiewicz - życie i dzieło, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie.
Na początku uczniowie uzupełniali test dotyczący życia Patrona naszej szkoły, następnie omawiali multimedialną prezentację konkursową o pomnikach i innych formach upamiętniania postaci I. Łukasiewicza.

Z przyjemnością informujemy, że drużyna Gimnazjum w Węglówce w składzie: Maria Kowalska (kl. III), Joanna Haręzga (kl.I) oraz Jan Zaremba (kl.III) zajęła I miejsce w tegorocznej edycji konkursu. Warto przypomnieć, że tak wspaniały wynik uczniowie Gimnazjum w Węglówce osiągają już czwarty rok z rzędu.
Gratulujemy uczniom wiedzy, dziękujemy ze promowanie naszej szkoły i miejscowości w powiecie krośnieńskim i życzymy dalszych sukcesów.