Rafał finalistą wojewódzkiego etapu OTWP

19 maja 2017 roku odbyły się XIX eliminacje wojewódzkiego XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". Wzięło w nich udział 22 zwycięzców etapów powiatowych z województwa podkarpackiego. Turniej podzielony był na dwa etapy. W pierwszym trzeba było udzielić odpowiedzi na 30 pytań zawartych w teście pisemnym. W drugim etapie uczestnicy, którzy otrzymali najwięcej punktów w części pierwszej, odpowiadali ustnie na wylosowane pytania. Powiat krośnieński w kategorii gimnazjów reprezentowany był przez ucznia naszej szkoły Rafał Wójcik.


Rafał wykazał się ogromną wiedzą z zakresu pożarnictwa i zakwalifikował się do części finałowej konkursu, gdzie zajął piąte miejsce. Jest to najlepszy wynik w historii naszej szkoły w wyżej wymienionym konkursie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów już w szkole ponadgimnazjalnej.